دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۶۵۹۲
گزارشگر : ۴۴

یک ماه مستمری مازاد مددجویان کنارک پرداخت شد

یک ماه مستمری مازاد مددجویان کنارک پرداخت شد
(سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۰۵

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: به منظور تسکین آلام و کمک به مردم سیل‌زده شهرستان کنارک، یک ماه مستمری (کمک معیشت) مازاد، به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیلاب اخیر پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: به منظور تسکین آلام و کمک به مردم سیل‌زده شهرستان کنارک، یک ماه مستمری (کمک معیشت) مازاد، به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیلاب اخیر در این شهرستان پرداخت شد.

وی اظهار کرد: علاوه بر مساعدت مالی، در بحث تأمین لوازم ضروری مددجویان نیز در حال ارزیابی هستیم تا پس از نیازسنجی، لوازم مورد نیاز خانوارهای آسیب‌دیده تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: همچنین تاکنون بیش از 15 هزار پرس غذای گرم نیز با کمک گروه‌های جهادی طبخ و بین خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد منطقه توزیع شده است.

عبادی بیان کرد: در سیلاب اخیر، منازل مددجویان نیز دچار خسارت شده که با هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستگاه‌های مرتباط با حوزه مسکن، نسبت به تعمیرات و بازسازی منازل مددجویان نیز اقدام خواهد شد.

گفتنی است، در شهر کنارک استان سیستان و بلوچستان دریافت لحظه‌ای ۱۰۰ میلی‌متر باران در مدت زمان ۲۰ دقیقه یکی از شدیدترین بارش‌های تاریخ ایران به ثبت رسیده و باعث غرقابی و وخیم شدن اوضاع این شهر شده است.

به گفته فرماندار این شهرستان، آب حاصل از بارش باران به بیش از ۲ هزار خانه در این شهر بندری نفوذ پیدا کرده است و بیش از ۱۲ هزار نفر درگیر آبگرفتگی خانه‌های خود هستند.

تعداد بازدید : ۴۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید