دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۶۳۰۹
گزارشگر : ۴۴

اهدای 8000 دستگاه لوازم ضروری زندگی به نیازمندان سیستان‌وبلوچستان

اهدای 8000 دستگاه لوازم ضروری زندگی به نیازمندان سیستان‌وبلوچستان
(دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰) ۱۱:۰۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 8000 دستگاه لوازم ضروری زندگی به خانواده‌های نیازمند سطح استان اهدا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رمضان پودینه، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 8000 دستگاه لوازم ضروری زندگی به خانواده‌های نیازمند سطح استان اهدا شده است.

وی اظهار کرد: اقلام اهدایی شامل کولر آبی (در فصول گرم سال)، بخاری گازی، یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، فرش، پنکه و غیره می‌شود که بخشی از این اقلام با مشارکت خیّرین خریداری و اهدا شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان با بیان اینکه ارزش ریالی اقلام اهدایی قریب به 300 میلیارد ریال بوده است، افزود: توزیع لوازم ضروری زندگی و از جمله بخاری‌های گازی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: توزیع این اقلام در ادامه برنامه‌های حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان و تأمین اقلام ضروری خانواده‌های نیازمند مورد حمایت این نهاد در سطح استان صورت می‌گیرد.

پودینه با اشاره به خدمات این نهاد در بحث ازدواج جوانان، بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۷۷۰ سری جهیزیه اهدا شده و ۱۱۰۰ سری جهیزیه نیز به‌زودی به نوعروسان نیازمند سطح استان اهدا خواهد شد.

تعداد بازدید : ۶۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید