دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۶۲۳۸
گزارشگر : ۴۴

بهره‌برداری از 13 طرح اشتغال دامپروری در سیستان‌وبلوچستان

بهره‌برداری از 13 طرح اشتغال دامپروری در سیستان‌وبلوچستان
(پنج شنبه ۲ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۱۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سیستان‌وبلوچستان گفت: تعداد 13 طرح اشتغال دامپروری با مشارکت بانک اقتصادنوین در سطح استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمدعلی راهداری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سیستان‌وبلوچستان گفت: تعداد 13 طرح اشتغال دامپروری با مشارکت بانک اقتصاد نوین در سطح استان به بهره‌برداری رسید.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان افزود: از این تعداد، 8 طرح در منطقه سیستان و 5 طرح نیز در منطقه بلوچستان اجرا شده و در مجموع یک میلیارد و 40 میلیون تومان هزینه شده است.

وی اظهار کرد: به ازای هر طرح مبلغ 300 میلیون ریال کمک بلاعوض بانک اقتصاد نوین و 500 میلیون ریال نیز تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال از طرف کمیته امداد استان به مددجوی مجری طرح پرداخت شده است.

راهداری با بیان اینکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال یکی از نیازهای ضروری کشور جهت به ارمغان آوردن زندگی بهتر برای مردم است، گفت: کمیته امداد یکی از نهادهایی است که در ایجاد اشتغال نقش مهمی دارد و می‌تواند با کارآفرینی، پرداخت تسهیلات، آموزش و کمک به اشتغال مددجویان، زندگی افراد تحت پوشش خود را متحول کند.

تعداد بازدید : ۴۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید