دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۶۲۱۸
گزارشگر : ۴۴

بهره‌برداری از 200 واحد مسکن مددجویی در سیستان‌وبلوچستان

بهره‌برداری از 200 واحد مسکن مددجویی در سیستان‌وبلوچستان
(چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۵۲

تعداد 200 واحد مسکن مددجویی در سطح استان سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، تعداد 200 واحد مسکن مددجویی در سطح استان سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید.

حسین نمرودی، مدیر مسکن و امور ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در این خصوص بیان کرد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی در مجموع 250 میلیارد ریال هزینه شده که بخشی کمک بلاعوض کمیته امداد، بخشی وام بنیاد مسکن و بخشی نیز از محل کمک خیّرین تأمین شده است.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم و تأثیرگذار امداد، ساخت مسکن مددجویان است، افزود: مسکن بخش بزرگی از سبد هزینه خانوارها را تشکیل می‌دهد، فلذا تأمین سرپناه استاندارد و در شأن مددجویان که ولی نعمتان ما هستند، از رسالت‌های مهم امداد محسوب می‌شود.

مدیر مسکن و امور ساختمان کمیته امداد استان اظهار کرد: تامین مسکن مددجویان تحت حمایت یکی رویکردهای اصلی به شمار می‌رود و در همین راستا کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، خدمات عمرانی گوناگونی در قالب تفاهم نامه‌های متعدد با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سایر سازمان‌های مرتبط در خصوص حل مشکل مددجویان استان ارائه می‌کند.

تعداد بازدید : ۷۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید