دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۴۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۸۳۵
گزارشگر : ۴۴

پرداخت صدقه از طریق کد «کیو آر» در سیستان‌وبلوچستان امکان پذیر شد

پرداخت صدقه از طریق کد «کیو آر» در سیستان‌وبلوچستان امکان پذیر شد
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۴۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: با تولید و چاپ لیبل‌های QR برای 52 هزار صندوق و نصب آن‌ها، امکان پرداخت صدقه از این طریق برای هموطنان ما در سرتاسر استان فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امیر حسن‌زاده کیخا، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: با تولید و چاپ لیبل‌های QR برای 52 هزار صندوق و نصب آن‌ها، امکان پرداخت صدقه از این طریق برای هموطنان ما در سرتاسر استان فراهم شده است.

وی افزود: مردم خیّر و نیک‌اندیش استان می‌توانند با نصب نرم افزار «اسکنر بارکد» بر روی گوشی همراه و با استفاده از دوربین، کد QR را اسکن کنند تا گوشی به طور خودکار وارد صفحه اطلاعات مشترکین صدقات شده و پس از ورود به صفحه پرداخت بانکی نسبت به وارد کردن مبلغ مورد نظر اقدام کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بیان کرد: این اقدام در جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق پول و مراجعات حضوری و همچنین سهولت در پرداخت صدقات انجام شده است.

حسن‌زاده کیخا افزود: صدقات جمع آوری شده در بخش‌های مختلفی اعم از امور معیشتی، بهداشت و درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود.

تعداد بازدید : ۶۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید