دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۵
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۸۳۳
گزارشگر : ۱۰۵

اجرای امداد هوشمند در کمیته امداد مازندران

اجرای امداد هوشمند در کمیته امداد مازندران
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۰۵

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: یکی از برنامه های در حال اجرای کمیته امداد استان، امداد هوشمند است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت :از ششم آذر ماه طرح امداد هوشمند در سراسر استان به اجرا درآمد و همه همکاران پرتلاش نسبت به کسب اطلاعات اولیه از مددجویان در شهرها و روستاهای صعب العبور حضور یافته و انتظار داریم که خانواده های تحت حمایت همکاری لازم را با مددکاران داشته باشند.

وی افزود: مددجویان می توانند از طریق آدرس soha.emdad.irوارد سامانه امداد هوشمند شده و نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: شماره تلفن همراه و کد پستی بنام خود مددجو و مشخصات فردی بنام مددجو باید باشد و خانواده های تحت حمایت در این خصوص همکاری ویژه با مددکاران داشته باشند.


وی با بیان اینکه مزیت طرح امداد هوشمند خدمات رسانی در اسرع وقت به نیازمندان ارائه می شود، بیان داشت: حجم کار امداد هوشمند زیاد است از دفاتر پیشخوان، مراکز نیکوکاری شوراها و دهیاری ها و عاملین روستا
می خواهیم تا در ثبت اطلاعات با کمیته امداد همکاری کنند.

وی گفت: در مناطق محروم از وجود شورا و دهیار استفاده می شود و مددکاران برای ثبت اطلاعات مددجویان در این مناطق حضور می یابند و مراکز نیکوکاری هم در شناسایی افراد و ثبت اطلاعات مشارکت دارند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به امداد الکترونیک و پرداخت صدقه گفت: با هدف تسریع پرداخت صدقه از سوی مردم نیکوکار استان بستر سازی و اجرای کد QR برای مشترکین صدقات در سطح استان انجام شده است و مشترکین صدقات استان می توانند با استفاده از بارکد خوان به‌آسانی اقدام به پرداخت صدقه کنند، برای سهولت در پرداخت و استفاده از روش های نوین برای تمامی مشترکان کد تهیه و به منازل و یا فروشگاه ها ارسال می شود و در این روش هر مشترک صندوق صدقات می تواند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه به آسانی نسبت به پرداخت صدقه اقدام کند.


وی ادامه داد: ۴۰۰هزار برگه بارکد چاپ شده و به مشترکین داده می شود و افرادی که تمایل دارند در اسرع وقت و پرداخت آسان صدقه داشته باشند می توانند به کمیته امداد مراجعه و برگه بارکد خوان برای پرداخت صدقه دریافت کنند.


حجت الاسلام عالیشاه گفت: سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرسhttp://pishnahadat.emdad.ir/ راه اندازی و آماده دریافت تمامی ایده ها، طرح های پیشنهادی حوزه های تخصصی و نظرات همکاران و مردم نیکوکار است.

وی افزود: مردم نیک اندیش مازندران می توانند با پیشنهادات خود در تصمیم سازی برای مدیریت خیر و احسان در استان و پویایی سازمان های حمایتی مشارکت کرده و پس از ورود به سامانه از قسمت پیشنهاد های مردمی نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند.


انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید