دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۹ آذر ۱۴۰۰ / ۱۷:۳۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۵۸۳۲
گزارشگر : ۸۹
توسط مؤسسه خیریه عترت بوتراب انجام می‌شود:

توزیع 180 دستگاه لپ‌تاپ و تبلت میان دانشجویان و دانش‌آموزان چهارمحال و بختیاری

توزیع 180 دستگاه لپ‌تاپ و تبلت میان دانشجویان و دانش‌آموزان چهارمحال و بختیاری
(سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰) ۱۷:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 180 دستگاه تجهیزات الکترونیکی هوشمند شامل لپ‌تاپ و تبلت میان دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی در مراسم تکریم سفیران خیر و احسان بیان کرد: این تجهیزات الکترونیکی هوشمند توسط مؤسسه خیریه عترت بوتراب با مشارکت کمیته امداد تهیه و میان دانشجویان و دانش‌آموزان نیازمند این لوازم توزیع می‌شود.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های این مؤسسه خیریه در زمینه کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، کمک به ازدواج جوانان و احداث مسکن افزود: از ابتدای امسال تاکنون مؤسسه خیریه عترت بوتراب 3 میلیارد و 400 میلیون تومان در قالب‌های مختلف به خانواده‌های نیازمند استان کمک کرده است.

محمدی با اشاره به مشارکت مردم نیکوکار در راستای رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 94 میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی به دست نیازمندان استان رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه از این مجموع 38 میلیارد تومان توسط مراکز نیکوکاری جمع‌آوری و به دست نیازمندان رسیده است گفت: مسئولان مراکز نیکوکاری با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری خالصانه در مسیر کمک به نیازمندان فعالیت می‌کنند.

وی با قدردانی از زحمات مسئولان مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه و مردم نیکوکار استان اضافه کرد: طرح مواسات و همدلی از سوی مقام معظم رهبری یک اتفاق بی‌نظیر در راستای خدمت‌رسانی به محرومان بود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید