دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۹ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۵۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۵۸۳۱
گزارشگر : ۸۹
نماینده ولی فقیه در استان:

تحقق هدف امام خمینی(ره) مبنی‌بر خدمت به محرومان توسط کمیته امداد

تحقق هدف امام خمینی(ره) مبنی‌بر خدمت به محرومان توسط کمیته امداد
(سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۵۴

نماینده ولی فقیه در استان گفت: کمیته امداد به فضل پروردگار نهادی بالنده در کشور است که به زیبایی، هدف بلند امام خمینی(ره) را محقق کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در مراسم تکریم سفیران خیر و احسان بیان کرد: سفیران خیر و احسان نیروهای خدوم، نیکوکار و تلاش‌گر در عرصه‌های مختلف و همواره در خدمت نیازمندان هستند.

وی با اشاره به اهمیت تداوم فعالیت‌های خیرخواهانه و نیکوکاری افزود: انسان با انجام کارهای خیر و احسان به نیازمندان جاوید است و حیات انسان به آن است که در راستای کمک به نیازمندان فعالیت کند.

امام جمعه شهرکرد کمیته امداد را به فضل پروردگار نهادی بالنده در کشور عنوان و مطرح کرد: این نهاد به زیبایی، هدف بلند امام خمینی(ره) را محقق کرده است. حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام در ادامه گفت: کمیته امداد پناهگاهی برای اقشار آسیب‌پذیر است که نیازمندان به آن امید دارند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به فضل پروردگار به افراد نیکوکار خاطرنشان کرد: انجام امور خیرخواهانه باید با هدف کسب رضایت خداوند و خوشحالی نیازمندان باشد.

شایان ذکر است، مراسم تکریم سفیران خیر و احسان با حضور مسئولان مؤسسه خیریه عترت بوتراب، مسئولان مراکز نیکوکاری استان و خیران و حمزه‌علی کوهساری مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد برگزار شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید