دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۹ آذر ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۸۵۸۲۷
گزارشگر : ۹۶

188 نخبه تحت حمایت کمیته امداد استان همدان شناسایی شدند

188 نخبه تحت حمایت کمیته امداد استان همدان شناسایی شدند
(سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۵

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان از شناسایی 188 نخبه در حوزه‌های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان همدان، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه توانمندسازی مهم‌ترین مأموریت کمیته امداد در قبال خانواده‌های تحت حمایت است، گفت: توانمندسازی، همراه با پیشرفت علم و فناوری در کمیته امداد نهادینه شده است و مدیریت علمی در برنامه‌های فرهنگی و اشتغال کمیته امداد می‌تواند منجر به توانمندسازی شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت هم‌زمان با گرامیداشت هفته بسیج، گام اول رفع نیازهای نخبگان دانش‌آموز و دانشجوی معزز تحت حمایت کمیته امداد اجرائی گردید و طرح نیازسنجی نخبگان به‌منظور شناسائی و رفع نیازهای فردی و خانوادگی نخبگان اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی در دستور کار معاونت امور فرهنگی قرار گرفته است.

   جعفری گفت: در این طرح نیازهای فردی و خانوادگی گروه هدف به تعداد 188 نفر شناسائی و در کارگروه مربوطه مطرح و تمامی حوزه‌های تخصصی می‌بایست نسبت به رفع نیازها اقدام نمایند. 

      معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان تعداد دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب را 15 هزار و 738 نفر اعلام کرد و افزود: اجرای گام اول طرح در راستای رفع نیازهای احصاء شده با اهداء 18 دستگاه گوشی و تبلت بین دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه هم‌زمان با هفته گران‌قدر بسیج صورت گرفت.

جعفری ادامه داد: رفع نیازهای احصاء شده به‌تدریج در طول سال ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

زمان مطالعه خبر: 1 دقیقه

تعداد بازدید : ۷۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید