دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۸۰۸
گزارشگر : ۴۴

راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در سیستان‌وبلوچستان

راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در سیستان‌وبلوچستان
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: سامانه امداد هوشمند و کارآمد با هدف هوشمندسازی خدمات، در سیستان‌وبلوچستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: سامانه امداد هوشمند و کارآمد با هدف هوشمندسازی خدمات و در نتیجه مدیریت بهینه و تسریع در ارائه خدمات مطلوب، در سیستان‌وبلوچستان راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: فرآیند پایش اطلاعات مددجویان از ششم آذر ماه در سرتاسر استان آغاز شده که اطلاعات پایه برای ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد شامل کد ملی، کدپستی و شماره موبایل سرپرست خانوار می‌شود.

وی افزود: مددجویان می‌توانند از طریق نشانی soha.emdad.ir وارد سامانه امداد هوشمند و کارآمد شوند و نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

عبادی اظهار کرد: کاهش مراجعات به ادارات کمیته امداد، چابک شدن فرآیندها، حفظ کرامت مددجویان و خدمت‌رسانی سریع، عدالت در توزیع، شناسایی نیازمندی‌های واقعی و قابلیت‌های بالقوه خانواده، استفاده بهینه از منابع مالی و درآمدی با استفاده از ابزارهای علمی و پیشرفته و فناوری از جمله مزایای اجرای این سامانه است.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: با راه‌اندازی این سامانه، مددجو می‌تواند نیاز خود را در سامانه اعلام کند، سپس درخواست بصورت سیستمی به مددکار مربوطه در اداره ارجاع و مددکار نسبت به برآورد نمودن نیاز در حد امکانات موجود اقدام خواهد کرد.

تعداد بازدید : ۸۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید