دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۹ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۵۸۰۷
گزارشگر : ۷۷

سالمندان نیازمند، توجه ویژه می خواهند

سالمندان نیازمند، توجه ویژه می خواهند
(سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

63 هزار و 819 خانوار سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با بیان اینکه 63 هزار و 819 خانوار سالمند تحت حمایت این نهاد هستند، اظهار داشت: ماهیانه بیش از 27میلیارد تومان در قالب مستمری به حساب خانوار سالمندان واریز می شود.

وی با تاکید بر ارائه خدمات گوناگون و متنوع به سالمندان، گفت: کمک به تامین، بازسازی و تعمیر مسکن، حق مراقبت و نگهداری، تهیه وسایل مورد نیاز از قبیل سمعک، ویلچر، عینک، واکر و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ویژه برای بیماران صعب العلاج و خاص، از جمله این خدمات است.

مدیرکل کمیته امداد ادامه داد: علاوه بر پرداخت مستمری و ارائه خدمات مختلف، در سال جاری بالغ بر یک میلیارد و 168 میلیون تومان در قالب بسته های معیشتی و کارت هدیه نیز به خانوارهای سالمندان اهدا شد.  

کریم زارع همچنین به تامین برخی از وسایل ضروری مورد نیاز سالمندان اشاره کرد و افزود: امسال برای تهیه بیش از 215 مورد عینک، پروتز دندان، عصا و واکر، سمعک، ویلچر به مددجویان سالمند مساعدت شده است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به تعداد 122 هزار خانوار تحت حمایت، گفت: خیران نیک اندیش هم استانی می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد یا مراکز نیکوکاری، همچنین از طریق شماره گیری کد دستوری #031*8877* حمایت های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید