دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۸۰۶
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

مرکز نیکوکاری محل تجارت برای آخرت است

مرکز نیکوکاری محل تجارت برای آخرت است
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۳۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مرکز نیکوکاری محل تجارت با خداست، تجارتی که اجر دنیوی و سعادت اخروی را به دنبال دارد، تجارتی که سود و منفعت آن قطعی و پربرکت و برتر از هر تجارت دیگری است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در مراسم آغاز بکار مرکز نیکوکاری الغدیر در روستای حسین آباد از توابع شهرستان بوئین زهرا بیان کرد: انفاق و نیکوکاری در واقع نوعی تجارت است آن هم تجارتی سودمند با خداوند سبحان چراکه اگر کسی بتواند از امکانات و دارائی های خود به اندازه توان در راه خدا هزینه کند،با خدا معامله کرده و این معامله برای انسان دو سر سود است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: برای تجارت با خدا باید به سمتی برویم که خدای متعال در آن وعده تجارت ماندگار و جاودان داده است و حضور در مراکز نیکوکاری و خدمت به نیازمندان، ورود به همین تجارت است.

وی افزود: از این رو مرکز نیکوکاری محل تجارت با خداست، تجارتی که اجر دنیوی و سعادت اخروی را به دنبال دارد، تجارتی که سود و منفعت آن قطعی و پربرکت و برتر از هر تجارت دیگری است.

حق گویان خاطرنشان کرد: در تجارت با خدا، خریدار خود خداوند سبحان است و فروشنده انسان مومن و بهای آن بهشت است و سند آن کتاب الهی است، در نتیجه هیچ معامله ای در هستی چنین محکم، پر قیمت و ارزشمند نیست.

وی یادآورشد: هر کس در دنیا با خدا معامله نکند، در آخرت جز خسارت و افسوس و پشیمانی غیرقابل جبران نتیجه ای در انتظارش نیست بنابراین باید برای این نعمت ، خدای متعال را شاکر باشیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید