دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۷ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۱۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۷۶۴
گزارشگر : ۱۰۵

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان مازندرانی

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان مازندرانی
(یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۱۹

مدیر ا‌‌مور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران گفت: بیش از۳۶ میلیارد تومان وام قرض الحسنه از ابتدای سالجاری تاکنون ،به مدد جویان تحت حمایت این نهاد،در استان، پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر اسکندری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران با اشاره به اهمیت پرداخت وام‌های قرض الحسنه به مددجویان اظهار داشت:وام قرض الحسنه به چهار هزار و ۱۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان از ابتدای سالجاری تاکنون پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه وام ها در بخش های اشتعال و مسکن ،درمان ،فرهنگی و تسهیلات حمایتی پرداخت شد،تصریح کرد:پرداخت تسهیلات بمنظور توانمند سازی خانواده‌های تحت حمایت انجام می‌شود.

اسکندری با اشاره به اینکه هدف از پرداخت وام های قرض الحسنه دستگیری ورفع مشکلات مددجویان است،گفت: در حال حاضر ۲۷۰۰ نفر از نیازمندان در نوبت دریافت وام قرض الحسنه قرار دارند.

وی با بیان اینکه قالب و محوریت فعالیت های این قرض الحسنه در حوزه توانمندسازی است، خاطرنشان کرد:عمده وام هایی که پرداخت می شود در حوزه اشتغال وحمایتی است.

وی با بیان اینکه وام سقف ۱۰ میلیون تومان هیچ کارمزدی ندارد و وام های بیش از این مبلغ تنها سه درصد کارمزد برای یک مرحله خواهد داشت، افزود:صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت متصل به شبکه شتاب است و خیران می‌توانند در این صندوق سپرده گذاری کرده و از محل وجوهات اداره شده‌ خود، نسبت به معرفی نیازمندان برای دریافت وام قرض‌الحسنه اقدام کنند.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران بیان داشت: این صندوق دارای دو نوع حساب، حساب قرض الحسنه عادی و حساب وجوه اداره شده است.

اسکندری با تاکید براینکه تمام سرمایه گذاری‌ها در این صندوق، برای رفع مشکلات نیازمندان انجام می شود، گفت: در حساب وجوه اداره شده، با سپرده گذاری خیران در این حساب، می‌توان از محل همین اعتبارات به نیازمندان وام پرداخت کرد که از ابتدای سالجاری تاکنون خیران بیش از یک ونیم میلیارد تومان در این حساب، سرمایه گذاری کردند و از همین محل به نیازمندان وام پرداخت شد.


انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید