دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۷۶۱
گزارشگر : ۹۰
همزمان با سراسر کشور انجام شد،

راه اندازی سامانه امداد هوشمندهمزمان با سراسر کشور در استان مرکزی

راه اندازی سامانه امداد هوشمندهمزمان با سراسر کشور در استان مرکزی
(شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۴:۲۶

مراسم رونمایی از سامانه امداد هوشمند با حضور مدیر کل کمیته امداد استان، معاون حمایت و سلامت، مدیر برنامه ریزی و اصحاب رسانه در سالن جلسات این نهاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در این مراسم گفت: سامانه امداد هوشمند به آدرس:
Soha.emdad.ir
با هدف بهبود و مدیر یت خدمات سامانه امداد هوشمند و کارآمد ایجاد  و به روز رسانی اطلاعات فردی و پالایش اطلاعات مددجویان از جمله برنامه های این طرح است.

وی افزود: در این طرح پایش اطلاعات مددجویان از ششم آذر ماه آغاز می شود و ضرورت ثبت اطلاعات پایه برای ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد شامل کد ملی، کدپستی و شماره موبایل سرپرست خانوار است.

وی ادامه داد: در این سامانه اطلاعات از 4 درگاه شامل: خود اظهاری خانواده تحت حمایت، مددکاران، مراکز نیکوکاری و دفاتر پیشخوان دولت دریافت می شود و نیکوکاران و نیازمندان می توانند اطلاعات خود را در سامانه ثبت نمایند.

مدیر کل کمیته امداد استان اظهار داشت: سامانه امداد هوشمند و کارآمد(سُها) باهدف چابک سازی فرآیند ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان با بهره گیری از فناوری های نوین در بستر های الکترونیکی و فضای مجازی همزمان با سراسر کشور از ششم آذر ماه سال جاری در استان مرکزی عملیاتی و پیاده سازی می شود.

وی در ادامه همچنین از راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات خبرداد و تصریح کرد:سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرس
http://pishnahadat.emdad.ir/ راه اندازی شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان گفت: نظام پیشنهادات یکی از ارکان مهم مشارکت اقشار مختلف جامعه در تصمیم سازی ها در راستای پویایی سازمان است.

وی اضافه کرد:مردم خیر و نیکوکار استان می توانند با مراجعه به سامانه پیشنهادات خود را به منظور پیشبرد اهداف امداد و خدمت رسانی بیشتر به محرومین ثبت نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید