دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۰
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۵۷۵۹
گزارشگر : ۸۱
قائم مقام کمیته امداد استان قم:

ضرورت هم افزایی ظرفیت های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری

ضرورت هم افزایی ظرفیت های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری
(شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۰

قائم مقام کمیته امداد خواستار هم افزایی و هم گرایی بیشتر ظرفیت های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای افزایش توانمندسازی مددجویان این نهاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس جوشقانیان، قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان قم در مراسم تجلیل از مؤثرین مراکز نیکوکاری استان قم با اشاره به آیه إن أحسِنتُم أحسِنتُم لأنفُسِکُم تصریح کرد: هر کار خیری که در این دنیا انجام دهیم به خودمان برمی گردد حتی اگر در این دنیا نباشیم.
وی مراکز نیکوکاری را مولود و پاره تن این نهاد عنوان و اظهار کرد: هم افزایی و هم گرایی توان و ظرفیت های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری ضریب توانمندسازی مددجویان را افزایش می دهد.
جوشقانیان با بیان اینکه زمان نقش آفرینی مراکز نیکوکاری در جامعه بیش از گذشته فراهم شده است گفت: کمک به اشتغال پایدار مددجویان، مددکاری تخصصی و ترویج فرهنگ قرض الحسنه از جمله اقدامات مؤثر این مراکز برای توانمندسازی مددجویان است.
در این مراسم از 35 نفر افراد مؤثر در مراکز نیکوکاری استان که بیشترین امتیاز در پویش های ایران همدل، اطعام مهدوی و احسان حسینی به خود اختصاص داده اند با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۰۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید