دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۵۷۵۶
گزارشگر : ۷۸

هزینه کرد 2.3 میلیارد تومان کمیته امداد خراسان شمالی برای دانش آموزان نیازمند

هزینه کرد 2.3 میلیارد تومان کمیته امداد خراسان شمالی برای دانش آموزان نیازمند
(شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۵:۱۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از هزینه کرد دو میلیارد و 300 میلیون تومان برای دانش آموزان نیازمند طی سال تحصیلی 1401-1400 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بیان اینکه اکنون بیش از 12 هزار و 300 دانش‌آموز نیازمند استان خراسان شمالی تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: طی امسال برای کمک به تحصیل این دانش آموزان بیش از دو میلیارد و 300 میلیون تومان باهم افزایی خیران و مراکز نیکوکاری هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد: امسال بین تمامی دانش آموزان تحت حمایت این نهاد، بسته‌های متنوع تحصیلی به ارزش بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان با همکاری کمیته امداد استان، مراکز نیکوکاری و خیران تهیه و توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به اهداء 200 تبلت به دانش آموزان نیازمند به‌منظور برگزاری کلاس‌های مجازی اشاره کرد و ادامه داد: ارزش تبلت های توزیع‌شده 600 میلیون تومان بود که این اعتبار باهم افزایی خیران و کمیته امداد تأمین شد.
الهی راد یادآور شد: سال گذشته نیز بیش از 700 دستگاه تبلت خریداری و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد که ارزش این تبلت ها بیش از دو میلیارد و 100 میلیون تومان بود.
وی در ادامه به خدمات این نهاد برای دانش‌آموزان نیازمند اشاره کرد و گفت: تأمین هزینه پوشاک و لوازم‌التحریر، پرداخت کمک‌هزینه تحصیل به دانش‌آموزان نخبه و استعداد برتر، ارائه خدمات کنکور و پرداخت کمک‌هزینه بازگشت به تحصیل برای دانش‌آموزان بازمانده یا ترک تحصیل، از مهم‌ترین خدمات کمیته امداد برای دانش‌آموزان تحت حمایت است.
وی اظهار کرد: در این بخش نیز بیش از 500 میلیون تومان توسط منابع داخلی کمیته امداد و منابع دولتی هزینه شده است.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید