دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۴ آبان ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۵۴۷
گزارشگر : ۴۴

سامانه نظام پیشنهادها در کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان راه‌اندازی شد

سامانه نظام پیشنهادها در کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان راه‌اندازی شد
(دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰) ۱۲:۳۰

مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: سامانه نظام پیشنهادها با هدف بهبود مستمر سیاست‌ها، فرآیندها، ضوابط و مقررات در کمیته امداد استان راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ضرغام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: سامانه نظام پیشنهادها با هدف تأثیرگذاری در تصمیم‌سازی‌ها و بهبود مستمر سیاست‌ها، فرآیندها، ضوابط و مقررات، سیستم‌ها و منابع انسانی در کمیته امداد استان راه‌اندازی شد.

وی اظهار کرد: آدرس سامانه نظام پیشنهادها pishnahadat.emdad.ir  بوده که لینک آن در صفحه اصلی پورتال امداد نیز قرار گرفته و علاوه بر کارکنان رسمی و غیررسمی امداد، عموم مردم نیز این امکان را خواهند داشت که پیشنهادات خود را از این طریق به سمع و نظر مسئولان برسانند.

مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد استان افزود: همچنین مقرر شده است تا اعضای کمیته نظام پیشنهادها که وظیفه بررسی پیشنهادات واصله را بر عهده دارند، در مدت زمان تعیین شده توسط سیستم، نسبت به بررسی و اعلام نظر در حیطه حوزه تخصصی خود اقدام کنند.

تعداد بازدید : ۴۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید