دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۳ آبان ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۵۵۲۶
گزارشگر : ۱۰۰

پرداخت 270 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به نیازمندان ایلام

پرداخت 270 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به نیازمندان ایلام
(یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰) ۱۴:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: بر اساس هدف گذاری صورت گرفته تا پایان امسال بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به نیازمندان جویای شغل استان پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای مرکز ایلام بیان کرد: به منظور تشویق مددجویان به کار و تلاش، برای هر طرح اجرایی حداکثر تا سقف ۱۳۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.
وی افزود: کمیته امداد در فرآیند ایجاد شغل برای مددجویان، مراحلی همچون استعداد سنجی مددجویان،آموزس کارآفرینی، پرداخت تسهیلات و دوره های آموزش تکمیلی برای متقاضیان را در نظر گرفته است.
طاهری در ادامه به عملکرد حوزه اشتغال امسال این اداره کل اشاره کرد و گفت:  تاکنون حدود ۳ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغالزایی  برای نیازمندان اجرایی شده و تا پایان سال همه برنامه‌های هدف گذاری شده در زمینه اشتغال محقق خواهد شد.
وی با بیان اینکه این نهاد در راستای سیاست‌های توانمندسازی مددجویان، برنامه‌های متنوعی را در دست اقدام دارد تصریح کرد: اشتغال‌زایی از طریق اجرای طرح، ایجاد شغل از طریق کاریابی در موسسات و همچنین اشتغال زایی از طریق راهبران شغلی و هدایت شغلی ازجمله برنامه‌های کمیته امداد در این زمینه هستند.
طاهری با عنوان اینکه کمیته امداد در بین دستگاه‌های اجرایی استان چند سالی است که عنوان دستگاه برتر را در زمینه اشتغال زایی بدست می‌آورد گفت: در سطح کشور و در بین استان‌های دیگر در ۶ ماهه نخست امسال در بسیاری از شاخص‌ها نیز جایگاه نخست کشور را در اختیار دارد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید