دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۳
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۵۴۷۱
گزارشگر : ۷۸

پرداخت ۷۶.۴ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به نیازمندان

پرداخت ۷۶.۴ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به نیازمندان
(چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۵:۱۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت ۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به نیازمندان از محل منابع بانکی استان طی امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد خراسان شمالی، مجید الهی راد مجموع اعتبارات قرض الحسنه بانکی استان در حوزه اشتغال را 225میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تا کنون ۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان معادل حدود 52 درصد اعتبارات کل اشتغال استان جذب شده است.
وی خاطرنشان کرد: طی امسال هزار و ۴۶۳ فقره تسهیلات اشتغال به نیازمندان استان پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: اکنون هزار و ۴۷۷ پرونده به ارزش حدود ۱۰۰ میلیارد تومان در بانکها آماده دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال هستند.
وی به تشریح گروه های هدف دریافت کننده تسهیلات اشتغالزایی اشاره و اظهار کرد: ۷۰ درصد تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان و خانواده‌های تحت پوشش آنان می‌باشد و گروه دوم فرزندان ذکور هم‌سفره مددجویان هستند که همراه مددجویان تحت حمایت امداد زندگی می‌کنند.
وی ادامه داد: بخشی از تسهیلات اشتغالزایی نیز به صورت موردی به نیازمندان خارج از شمول تحت پوشش کمیته امداد تعلق دارد که در صورت دارا بودن طرح زودبازده از مزایای این تسهیلات پرداخت می شود.

الهی راد گفت: کارفرمایانی که در  زمینه استخدام و جذب نیرو  از ظرفیت مددجویان استفاده کنند و با  کمیته امداد استان همکاری کنند نیز از تسهیلات تا سقف دو میلیارد تومان بهره مند می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید