دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ آبان ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۳۸۲
گزارشگر : ۴۴
تا پایان دهه فجر؛

تحویل 85 واحد مسکونی به مددجویان سیب و سوران

تحویل 85 واحد مسکونی به مددجویان سیب و سوران
(یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰) ۱۰:۳۱

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: تا پایان دهه فجر امسال، تعداد 85 واحد مسکونی تحویل مددجویان شهرستان سیب و سوران می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، خدارحم پارسه، رئیس اداره کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: تا پایان دهه فجر امسال، تعداد 85 واحد مسکونی تحویل مددجویان شهری، روستایی و عشایری شهرستان سیب و سوران می‌شود.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان سیب و سوران بیان کرد: از این تعداد، 30 واحد تکمیل شده و مابقی نیز تا مرحله نازک‌کاری پیش رفته که انشاء‌الله ظرف ماه‌های آینده تکمیل و در ایام مبارک دهه فجر تحویل مددجویان عزیز سطح شهرستان خواهد شد.

وی اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) بحث مسکن مددجویان را با جدیت دنبال می‌کند و امروزه می‌بینیم که در دوردست‌ترین مناطق روستایی و عشایری شهرستان سیب و سوران و حتی نقاط صعب العبور نیز منازل مسکونی ویژه مددجویان در حال ساخت است.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان سیب و سوران افزود: فاز اول این طرح از سال 98 آغاز شد، اما نوسانات بازار، تورم و شیوع بیماری کرونا از یک سو و کمبود اعتبارات از سوی دیگر، تا حدودی روند ساخت مسکن را با مشکل مواجه کرد، با این حال، همچنان به پیش می‌رویم تا مددجویان متضرر نشوند.

تعداد بازدید : ۹۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید