دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ آبان ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۶
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۲۶۵
گزارشگر : ۷۹

پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در زیرکوه

پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در زیرکوه
(سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶

رییس کمیته امداد زیرکوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۲ مورد تسهیلات اشتغال به ارزش ۲۰ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در شهرستان زیرکوه پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رمضان دلباز، رییس کمیته امداد زیرکوه گفت: اشتغالزایی و کمک به کارآفرینی از اهداف مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) محسوب می شود و اقدامات بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.
رییس کمیته امداد زیرکوه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 52 مورد تسهیلات اشتغال به ارزش 20 میلیارد و 850 میلیون ریال در این شهرستان پرداخت شده است، ادامه داد: این تسهیلات به منظور ایجاد فرصت شغلی برای 78 نفر در زمینه های دامداری، کشاورزی و خدمات پرداخت شده است.
وی در ادامه بیان کرد: تسهیلات پرداختی از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 80 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است و امسال کمیته امداد زیرکوه موظف است که برای 442 نفر فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان ایجاد کند.
دلباز به اقدامات در دستور کار جهت اشتغال زایی تا پایان سال جاری گفت: ایجاد فرصت های شغلی، کاریابی، بازاریابی و فروش محصولات و نظارت های فنی و آموزش های مهارتی و کارآفرینی و مشاوره های تخصصی از مهم ترین برنامه های در دستور کار است.
رییس کمیته امداد زیرکوه در پایان بیان کرد: امسال 55 نفر آموزش های مقدماتی برای بحث کارآفرینی را دریافت کردند و 185 نفر از مشاوره تخصصی بهره مند شدند.

انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۴۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید