دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۲۳۸
گزارشگر : ۸۷
در دیدار با مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی کاسپین عنوان کرد:

تعامل با شرکتهای صنعتی وموسسات کاریابی استان از رویکردهای مهم کمیته امداد است

تعامل با شرکتهای صنعتی وموسسات کاریابی استان از رویکردهای  مهم کمیته امداد است
(دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۱۹

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی کاسپین استان ایجاد اشتغال وکسب درآمد پایدار برای مددجویان را از رویکردهای اصلی این نهاد عنوان کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مهندس قندیلی مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی کاسپین استان زنجان گفت: یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد استان در حوزه اشتغالزایی تعامل با شرکت‌های صنعتی و مراکز کاریابی با هدف زمینه ‌سازی برای اشتغال به کار مددجویان تحت حمایت این نهاد است.

وی افزود: هنر کمیته امداد توانمندسازی نیازمندان و کاهش فقر بین نسلی در خانواده‌های تحت حمایت از طریق ایجاد فرصت‌های شغلی برای جامعه هدف و فراهم کردن بسترهای درآمدزایی برای آنان است.

مدیر کل کمیته امداد استان گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال و حق بیمه مددجویان بکارگیری شده در شرکت‌های صنعتی و واحدهای تولیدی و ارائه تسهیلات کارآفرینی به آنان در قالب بسته‌های تشویقی از برنامه‌های مهم کمیته امداد در حوزه اشتغال است.

صفری گفت: چالش‌های اقتصادی تاثیر مستقیم بر افزایش مراجعات به این نهاد دارد و در این میان راهبرد کمیته امداد خلق فرصت‌های جدید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، مشارکت اجتماعی خیران، سایر نهادها و تشکل‌ها در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان و جامعه هدف است.

قندیلی مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی کاسپین در استان زنجان هم در این دیدار با قدر دانی از تلاشهای جهادی وانقلابی کارگزاران کمیته امداد استان گفت:در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی بنا داریم از ظرفیت خانواده های عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در بخش های مختلف خدماتی نمایشگاه استفاده نماییم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید