دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۵۲۱۱
گزارشگر : ۹۳
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر:

کمیته امداد استان بوشهر رتبه دوم کشوری اشتغال را کسب کرد

کمیته امداد استان بوشهر رتبه دوم کشوری اشتغال را کسب کرد
(یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۴:۳۷

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از کشب رتبه دوم کشوری این استان در بحث اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رضا میری، مدیر کل امداد استان ازکسب رتبه دوم اشتغال وخودکفایی این استان در بین استان های کشور در سال گذشته خبر داد وگفت؛ امداد استان خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب و تلاش شبانه روزی همه همکاران در این بخش توانست در ارزیابی صورت گرفته در شاخص های اصلی  وعمده اشتغال جایگاه دوم کشوری را کسب نماید.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود: این ارزیابی دربین20 شاخص اصلی حوزه اشتغال و خودکفایی صورت گرفته و این استان در عمده این شاخص‌ها در جایگاه برتر کشور قرار داشت ونسبت به سال 98 دو پله صعود کرده است.

وی بیان کرد: در سال1399  کمیته امداد استان بوشهر توانسته تعداد 6 هزار و 58 فرصت شغلی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی وکاریابی برای مددجویان ایجاد نماید.

میری خاطر نشان کرد: عمده شاخص‌هایی که در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته‌اند شامل: کاریابی، آموزش مهارت‌های شغلی، ایجاد فرصت‌های شغلی، راهبری شغلی، مباحث دانش بنبان ،جهادگران و مراکز نیکوکاری کارآفرین ،جذب منابع، پایداری طرح‌ها و موارد دیگر بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: توفیق حاصل شده برای این نهاد در حوزه اشتغال نتیجه همکاری و همراهی استانداری، بانک‌های عامل، دبیرخانه کارگروه اشتغال و دستگاه‌های مختلف همکار بوده و کارجویان عزیز نیز با جدیت و تلاش ما را در تحقق برنامه‌های اشتغال و توفیق در این مسیر همراهی کرده‌اند به ویژه در شرایط اقتصادی شیوع بیماری کرونا که مشاغل بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است.

میری در پایان با عنوان اینکه توانمندسازی خانواده‌های نیازمند یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی این نهاد است تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای مددجویان یکی از ظرفیت‌های بزرگ و برنامه مهم امداد بوشهر در این زمینه است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۸۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید