دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ آبان ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۱۳۲
گزارشگر : ۴۴

فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با کمیته امداد حمایت می‌شود

فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با کمیته امداد حمایت می‌شود
(سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰) ۱۲:۰۶

مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در راستای پیشبرد مأموریت‌های سازمانی، مسأله‌یابی و حل مسائل سازمان از تولید آثار علمی دانشجویان، طلاب و پژوهشگران حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ضرغام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در راستای پیشبرد مأموریت‌های سازمانی، مسأله‌یابی و حل مسائل سازمان و انجام مأموریت‌های سازمانی، از تولید آثار علمی دانشجویان، طلاب و پژوهشگران حمایت می‌کند.

وی افزود: از کلیه اساتید، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، طلاب حوزه‌های علمیه ( سطوح معادل کارشناسی ارشد و دکتری) و پژوهشگران دعوت می‌شود تا در زمینه اولویت‌های پژوهشی اقدام به ارائه درخواست‌ها و آثار علمی خود، اعم از پایان‌نامه، رساله، کتاب و مقاله به اداره کل استان کنند.

وی با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی و مراجع ارزیابی بیان کرد: مراجع ارزیابی رساله دکتری کمیته علمی – پژوهشی استان و کمیته علمی – پژوهشی دفتر مطالعات و پژوهش است که میزان حمایت نیز از 5 میلیون تا 10 میلیون تومان بر حسب امتیاز کسب شده خواهد بود، مراجع ارزیابی فعالیت‌های پژوهشی به‌صورت کتاب چاپ شده و طرح پژوهشی نیز دو کمیته فوق‌الذکر است و پایان‌نامه کارشناسی ارشد نیز توسط کمیته علمی – پژوهشی استان ارزیابی می‌شود که میزان حمایت از یک‌میلیون و 500 هزار تا حداکثر سه میلیون تومان است.

مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اداره کل کمیته امداد استان اظهار کرد: اساتید، دانشجویان و طلاب علاقه‌مند به فعالیت‌های پژوهشی در این حوزه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33518029 – 054 داخلی 275 تماس بگیرند.

تعداد بازدید : ۴۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید