دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۰۹۸
گزارشگر : ۴۴

تحویل 35 واحد مسکونی به مددجویان زاهدان

تحویل 35 واحد مسکونی به مددجویان زاهدان
(دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۱۱

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره 4 زاهدان گفت: تعداد 35 واحد مسکونی تا پایان سال‌جاری احداث و تحویل مددجویان تحت پوشش اداره 4 زاهدان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمدرضا براهویی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره 4 زاهدان گفت: تا پایان سال‌جاری، تعداد 35 واحد مسکونی احداث و تحویل مددجویان تحت پوشش اداره 4 زاهدان می‌شود.

وی بیان کرد: از این تعداد، ساخت 10 واحد مسکونی به اتمام رسیده و آماده تحویل است و 25 واحد نیز که قرار است با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث شود، در حال ساخت است و تا پایان امسال انشاء‌الله تحویل مددجویان عزیز خواهد شد.

براهویی با بیان اینکه مددجویان بخش مرکزی و کورین نیز تحت پوشش کمیته امداد اداره 4 زاهدان هستند، افزود: برای هر واحد مسکونی، بطور میانگین 80 میلیون تومان هزینه می‌شود که بخشی بصورت وام و بخشی نیز کمک بلاعوض کمیته امداد حضرت امام(ره) به مددجویان است.

وی اظهار کرد: داشتن سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی از جمله نیازهای فطری و اولیه انسان‌ها است، اما با توجه به هزینه‌های سرسام آور حوزه مسکن و مشکلات مالی مددجویان، عده زیادی از این عزیزان، از این امکان محروم هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره 4 زاهدان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) مسئله تأمین مسکن مددجویان و ولی‌نعمتان خود را همواره مدنظر دارد و در کنار سایر خدمات، به بحث مسکن نیز توجه ویژه‌ای می‌شود.

تعداد بازدید : ۵۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید