دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۰۷۶
گزارشگر : ۴۴

مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان فرارسیدن میلاد پیامبر رحمت را تبریک گفت

مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان فرارسیدن میلاد پیامبر رحمت را تبریک گفت
(شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۱۴

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت و امام جعفر صادق(ع) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

«میلاد شریف پیامبر اکرم (ص)، زمینه‌ بزرگ‌ترین حادثه‌ تاریخی بشر را فراهم آورد»

رهبر معظم انقلاب

ماه ربیع الاول، ماه تجلی رحمت الهی و ماه میلاد با سعادت آخرین رسول خدا، پیامبر صلح و دوستی، حضرت محمد مصطفی(ص) است؛ ماهی که در آن، آفتاب حقیقت از سرزمین وحی تابیدن آغاز کرد و جهانی از عطر حضورش، معطر شد.

به فرموده رهبر معظم انقلاب، این میلاد شریف، زمینه‌ بعثت نبوی که بزرگ‌ترین حادثه‌ تاریخی برای بشر از اوّل تا آخر است، را فراهم آورد. میلاد پیامبری که در عمر شریف 63‌ ساله خود، هدفی جز اعتلای اخلاق در جامعه بشری نداشت.

اینجانب با کمال مسرت و خرسندی، ضمن گرامیداشت هفته وحدت، میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) را نیز پیشاپیش به مردم شریف استان و خانواده بزرگ امداد، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با تمسک به قرآن کریم و سیره نبوی، شاهد گسترش صلح و ثبات در سراسر عالم به ویژه کشورهای اسلامی باشیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید