دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۴۹۶۳
گزارشگر : ۴۴

اهدای بیش از 1700 سری جهیزیه به نیازمندان سیستان‌وبلوچستان

اهدای بیش از 1700 سری جهیزیه به نیازمندان سیستان‌وبلوچستان
(یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۲

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: طی شش ماهه نخست سال‌جاری، بیش از 1700 سری جهیزیه و هدیه ازدواج، بین نیازمندان سطح استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رمضان پودینه، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: یکی از خدمات حمایتی برجسته کمیته امداد حضرت امام(ره) برای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج در میان جوانان، اعطای جهیزیه و هزینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت پوشش است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اظهار کرد: در این راستا، طی شش ماهه نخست سال‌جاری، بیش از 1700 سری جهیزیه و هدیه ازدواج بین نیازمندان سطح استان توزیع شد.

وی افزود: همچنین در این مدت، تعداد 32 سری جهیزیه نیز اهدایی بوده که 25 سری از سوی سپاه پاسداران و 7 سری نیز از سوی مؤسسات خیریه اهدا شده است.

پودینه بیان کرد: در بحث درمان نیز طی شش ماهه نخست سال، تعداد 11 هزار و 700 کودک دچار سوء تغذیه و بیش از 8 هزار مادر در قالب طرح ارتقاء سلامت مادران، بن کارت آنان به مبلغ صد هزار تومان ماهیانه شارژ شد تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد، سبد غذایی تهیه کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان گفت: در این مدت، بالغ بر 37 میلیارد و 605 میلیون ریال بابت فرانشیز و همچنین حق نگهداری از بیماران زمین‌گیر به مددجویان سطح استان پرداخت شد که 8 هزار و 791 مددجو از این خدمات بهره‌مند گردیدند.

تعداد بازدید : ۹۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید