دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۴۹۳۹
گزارشگر : ۸۱
استاندار قم:

توانمندسازی مددجویان، اولویت کارهای کمیته امداد باشد

توانمندسازی مددجویان، اولویت کارهای کمیته امداد باشد
(شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۱۳

استاندار قم خواستار بهره مندی از ظرفیت جوانان و خیران، برای رفع مشکلات نیازمندان استان را خواستار شد و گفت: کمیته امداد، توانمندسازی مددجویان را در اولویت کارهای خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر بهرام سرمست، استاندار قم در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان قم، خدمت در استان قم را به دلیل وجود بارگاه کریمه اهل بیت (س) و حضور علما و مراجع عظام توفیق الهی دانست و اظهار کرد: اگر چنین خدمتی در چنین شهری خدمت به مستحق ترین اقشار جامعه باشد، ازرش آن مضاعف خواهد بود.
وی آقای میرشکار را یک مدیر جهادی و موفق برشمرد و تأکید کرد: مدیران باید قدر فرصت های مدیریت خود را برای رفع دغدغه های مردم بیشتر بدانند چون این لحظات به سرعت سپری خواهند شد.
سرمست، ضمن قدردانی از خدمات کمیته امداد برای رفع مشکلات نیازمندان گفت: کمیته امداد با اعتماد به جوانان و بهره‌مندی از ظرفیت خیران، می‌تواند خدمت به محرومان استان را از نظر کمی و کیفی توسعه دهد.
وی تاکید کرد: کمیته امداد، مهارت‌افزایی، کارآفرینی و توانمندسازی مددجویان را در اولویت کارهای خود قرار دهد که اثرات خوبی در جامعه دارد.
استاندار قم در ادامه انتصاب دکتر مسعودیان راد به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: با توجه به حضور ایشان در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، سمنان امیدواریم شاهد بهره گیری از تجربیات گذشته ایشان در این استان هم باشیم.
مقام عالی دولت در استان قم در پایان ضمن اهدای لوح تقدیر و قدردانی از خدمات پنج ساله اکبر میرشکار در استان قم، برای آقای دکتر محسن مسعودیان راد مدیر کل جدید کمیته امداد استان آرزوی توفیق کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۹۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید