دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۶
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۴۹۳۴
گزارشگر : ۸۱

مسعودیان‌راد به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان قم منصوب شد

مسعودیان‌راد به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان قم منصوب شد
(شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۱۶

با حکم سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، مسعودیان‌راد به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان قم منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مراسم تکریم میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم و معارفه دکتر محسن مسعودیان راد مدیرکل جدید کمیته امداد این استان، پنجشنبه بیست و دوم مهرماه ۱۴۰۰ با حضور خاکسار، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، استاندار قم، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استان در مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) برگزار شد.
در این آیین، دکتر محسن مسعودیان راد با حکم سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به مدت دو سال به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان قم معرفی و از خدمات 29 ساله اکبر میرشکار در این نهاد و تلاشهای پنج ساله وی در استان قم قدردانی شد.
محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم که پیش از این سابقه مدیرکلی کمیته امداد استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و سمنان را در کارنامه خدمات خود در این نهاد مقدس دارد نیز با بیان اینکه از طریق شناسایی ظرفیت‌های مدیران و خیرین استان در تلاش هستیم مشکلات مددجویان را به کمترین حد ممکن برسانیم گفت: فقر موجود در جامعه ریشه در فقر فرهنگی دارد و مهم ترین برنامه ما فقرزدایی فرهنگی است.
وی قم را ام القرای جهان اسلام و مرکز علم و فقاهت دانست و افزود: از خداوند متعال می خواهم که توفیق خدمت صادقانه برای استمرار و تداوم خدمات ارزنده مدیران قبلی را به من عطا کند.
مدیرکل کمیته امداد استان قم ظرفیت های بیشمار این استان را خاطرنشان و اظهار کرد: با استفاده از این فرصت ها می توانیم خلأهای موجود در کمیته امداد استان را رفع کنیم.
اکبر میرشکار، مدیرکل سابق کمیته امداد استان قم نیز در این مراسم، ضمن قدردانی از مراجع، علما و حوزه های علمیه، استاندار، مدیران و خیران استان که در گره گشایی از نیازمندان این نهاد را در طول مدت خدمت وی در این استان همراهی و یاری کردند گفت: سجده شکر بجا می آورم که لطف خدا شامل حالم شد و در پنج سال آخر خدمتم در این نهاد مقدس توفیق خدمت به ایتام و محرومان شهر کریمه اهلبیت (ع) نصیبم شد و توانستم این مسئولیت را آبرومندانه به خدمتگزار دیگری تحویل دهم.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۹۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید