جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۴۵۰
گزارشگر : ۴۴

معاون امور فرهنگی کمیته امداد سیستان و بلوچستان منصوب شد

(پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰) ۰۷:۵۷

با حکم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان، مجیدرضا دهمرده به عنوان معاون امور فرهنگی کمیته امداد این استان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، طی حکمی از سوی سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان، مجیدرضا دهمرده به عنوان معاون امور فرهنگی کمیته امداد این استان منصوب شد.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان در حکم انتصاب معاون امور فرهنگی این نهاد آورده است: با عنایت به کسب تجارب مفید در مسئولیت‌های قبلی، به موجب این حکم، جنابعالی به سمت معاون امور فرهنگی در نهاد مقدس خدمتگزار و انقلابی کمیته امداد منصوب می‌گردید.

در ادامه آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و تحت توجهات و عنایات حضرت ولی عصر(عج) با بهره‌گیری از اصول و ارزشهای اسلامی در راستای اهداف کمیته امداد امام (ره) مطابق سیاست‌های اجرایی این نهاد بیش از پیش موفق باشید.

در این حکم بر خدمت بیش از پیش به محرومان و نیازمندان در جهت سلامت و استحکام خانواده‌ها، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، توانمندسازی و شکوفایی استعدادها، خوداتکایی، تحقق اهداف برنامه پنج ساله ششم و رسیدگی به خانواده‌های مددجو همراه با تقویت باورهای دینی آنان تأکید شده است.

ضمنا در مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، از زحمات علیرضا دهقان که پیش از این عهده‌دار این مسئولیت بود نیز تجلیل به عمل آمد.

تعداد بازدید : ۹۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید