جزییات خبر

یکشنبه / ۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۳۰۲
گزارشگر : ۴۴

مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان فرارسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت

(یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۱۸

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

«بِسمِ الله الرَّحمَنِ الرَّحیم

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِیِّک وَ ابنِ أَوْلِیَائِکَ الَّذِینَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُم وَ أَوْجَبتَ حَقَّهُم وَ أَذهَبْتَ عَنهُمُ الرِّجسَ وَ طَهَّرتَهُم تَطهِیراً

خداوندا درود فرست بر ولى خود و فرزند اولیاء خاص خود، آنان که طاعت و حقوق آن‌ها را بر خلق فرض و واجب گردانیدى و از آن ارواح قدسى الهى هر رجس و پلیدى را دور ساختى و آنان را کاملا پاک و منزه از هر عیب و عصیان گردانیدى.

ظهور منجی موعود آخرالزمان وعده صادق خداوند است؛ موعودی از سلاله و ذریه پاک پیامبر اکرم(ص) که حضرتش در توصیف او می‌فرماید « المَهدِیُّ مِن وُلدِی اسْمُهُ اسْمِی وَ کُنْیَتُهُ کُنْیَتِی أَشْبَهُ النَّاسِ بِی خَلْقاً وَ خُلْقا، مهدی از فرزندان من است، اسم او اسم من، و کنیه‌اش کنیه من است؛ او از لحاظ جسمی و روحی و اخلاقی، شبیه‌ترین مردم به من است».

خواهد رسید آن روزی که آسمان، دیبای اطلسی خود را می‌پوشد و محو رسیدن او می‌شود. روزها به استقبال جمال موعود، می‌دوند و جاده‌های فرو رفته در مه، از پشت کوه‌ها بیرون آمده و به قنوت دستان منتظر، گره می‌خورند.

اینجانب فرارسیدن نیمه شعبان را که به جوهر عشق معطر است، به همه مشتاقان زیارت آن طلعَةَ الرَّشِیدَه وَ غُرَّةَ الْحَمِیدَه، منتظران واقعی آن رحمت‌للعالمین که پناه ستمدیدگان و مستضعفان جهان است و به‌خصوص خانواده بزرگ امداد استان تبریک عرض می‌کنم.

اللَّهُمَّ اکْشِف هَذِهِ الْغُمَّةَ عَن هَذِهِ الأُمَّةِ بِحُضُورِهِ وَ عَجِّل لَنَا ظُهُورَهُ إِنَّهُم یَرَوْنَهُ بَعِیدا وَ نَرَاهُ قَرِیبا بِرَحمَتِکَ یَا أَرحَمَ الرَّاحِمِینَ».

تعداد بازدید : ۴۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید