جزییات خبر

شنبه / ۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۲۸۸
گزارشگر : ۴۴

همکاری‌های کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان با گروه‌های جهادی توسعه می‌یابد

(شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۴۲

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: به‌منظور ارتقاء کمّی و کیفی خدمات به جامعه هدف، همکاری‌های کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان با گروه‌های جهادی توسعه می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: تفاهم‌نامه‌ای به‌منظور گسترش همکاری‌ها فی‌مابین کمیته امداد استان و قرارگاه جهادی ظفر که معین و هماهنگ کننده گروه‌های جهادی در سطح استان است، منعقد شده است.

وی افزود: این تفاهم‌نامه به مدت سه سال، در چهار بخش بهداشت و درمان، اشتغال پایدار و مشاغل خانگی، معیشت و همچنین طرح‌های عمرانی امضا شده و باعث گسترش همکاری‌ها، هم‌افزایی و مشارکت خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: گروه‌های جهادی که از نقاط مختلف به استان سیستان و بلوچستان اعزام می‌شوند، از طرف این قرارگاه هدایت و مدیریت می‌شوند و از این پس، با مشارکت و هم‌افزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به خدمت می‌کنند.

عبادی اظهار کرد: گروه‌های جهادی عمدتاً متشکل از جوانان مخلصی است که با تمام قوا به محرومان خدمت می‌کنند و از آنجا که مأموریت کمیته امداد حضرت امام(ره) نیز خدمت کردن به قشر محروم و نیازمند است، لذا هم‌افزایی و مشارکت می‌تواند اتفاقات خوبی به‌دنبال داشته باشد.

تعداد بازدید : ۸۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید