جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۲۶۲
گزارشگر : ۴۴
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان:

ظرفیت بسیج در کنار کمیته امداد است

(پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۱۹

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان با بیان اینکه بسیج یک ظرفیت ارزشمند است، گفت: آمادگی داریم که در جهت خدمت به مردم در کنار کمیته امداد قرار گیریم تا زمینه خدمات شایسته‌تر مهیا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، به‌مناسبت میلاد حضرت اباعبدالله(ع) و روز پاسدار، مدیرکل و معاونین کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با فرمانده سپاه سلمان دیدار کردند.

سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان استان در این دیدار بیان کرد: اینکه دشمنان داخلی و خارجی نظام، هر چه دست‌وپا می‌زنند، نمی‌توانند به مقاصد خود برسند، ثمره و برکات تلاش نهادهای انقلابی مانند کمیته امداد است.

وی افزود: ما در مجموعه سپاه و بسیج، اعلام می‌کنیم که این آمادگی را داریم تا با همه ظرفیت، در جهت خدمت به مردم در هر عرصه‌ای، کنار کمیته امداد قرار گیریم تا زمینه خدمات شایسته‌تر مهیا شود.

فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه بسیج یک ظرفیت ارزشمند است و باید از آن به نحو احسن استفاده شود، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند بسیج پاره تن مردم است و نباید نسبت به مسائل مردم بی تفاوت باشد. این جمله خیلی معنا دارد و وظیفه ما را بسیار سنگین می‌کند.

وی گفت: ما در سطح استان، قریب به 800 هزار نفر بسیجی داریم که یک ظرفیت بزرگ است و باید از آن استفاده کرد.  

شفائی افزود: اگر در یک بازه زمانی طولانی، ما 123 حوزه مقاومت در سطح استان فعال کرده‌ایم، در سال بعد به این تعداد 70 حوزه جدید افزوده خواهد شد و انشاء‌الله سال آینده، یک سال ویژه خواهد بود.

وی اظهار داشت: تقویت همکاری میان بسیج و کمیته امداد در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم، حیاتی است و این را یک توفیق می‌دانیم که در کنار مجموعه کمیته امداد، به مردم خدمت کنیم.

فرمانده سپاه سلمان استان افزود: باید تلاش کرد تا برنامه‌ها، در بازه زمانی خودشان اجرا شوند، چون هر پروژه‌ای به درازا بکشد، نتیجه مطلوب نخواهد داد. باید با سرعت و دقت کار را انجام دهیم و نگذاریم از آن بازه زمانی خارج شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور مسئولان کمیته امداد استان، ابراز امیدواری کرد تا سال آینده، توافق‌های سازنده‌تری در جهت ارائه خدمات بیشتر به محرومین، میان سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان صورت گیرد.

تعداد بازدید : ۶۶۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید