جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۰۴۸
گزارشگر : ۴۴

حجم بالا و تنوع خدمات کمیته امداد قابل تقدیر است

(سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۴۹

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: حجم بالای فعالیت‌ها و تنوع خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مردم شیعه و سنی استان قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرکل و جمعی از مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت سالروز تأسیس این نهاد انقلابی و همچنین هفته احسان و نیکوکاری، با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان در این دیدار بیان کرد: کاری که بر عهده کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفته دارای اهمیت و ارزش زیادی است، از این جهت که کار آن کمک به نیازمندان جامعه است و به دست بنیانگذار کبیر انقلاب نیز تاسیس شده است.

امام جمعه زاهدان افزود: حجم بالای فعالیت‌ها و تنوع خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مردم شیعه و سنی استان و اصل شبکه‌سازی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای کمک به نیازمندان و ارائه خدمات بیشتر، قابل تشکر و قدردانی است.

وی گفت: آنچه از منظر نظام، نگران کننده است، این است که چرا وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور به گونه‌ای باشد که خانواده‌های نیازمند این‌قدر زیاد باشد، البته این ضعف کمیته امداد نیست، بلکه مسئولان کشور و دستگاه‌‌های مختلفی باید دست به دست هم ‌دهند و برای رفع فقر کاری بکنند.

محامی بیان کرد: حفظ حرمت و کرامت خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد از دیگر مواردی است که باید در ارائه خدمات از جانب این مجموعه مورد تاکید و توجه قرار گیرد.

سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان نیز در ابتدای این دیدار گزارش مبسوطی در خصوص فعالیت‌های این نهاد پربرکت در سطح استان سیستان و بلوچستان ارائه نمود.

تعداد بازدید : ۵۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید