جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۹۰۰۲
گزارشگر : ۴۴
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد----2

آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری 99

(یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۹

همزمان با سراسر کشور آئین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری 99 توسط دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد سیستان و بلوچستان به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس کمیته امداد کشور، معاون فرهنگی کمیته امداد استان ، مدیران کل کمیته امداد سراسر کشور ، نماینده بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) و جمعی از دانش آموز برتر برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، معاون فرهنگی کمیته امداد سیستان و بلوچستان اظهار کرد: کمیته امداد امام(ره) جهت مطالعه دانش‌آموزان این استان و با حمایت خیرین و بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام ( در زمینه تامین نیازهای تحصیلی برای آنان در حال خدمات‌رسانی به فرزندان موردحمایت است.

وی افزود: به لطف خداوند دانش آموزان سطح استان با حداقل امکانات توانستند همانند سال های گذشته رتبه های سه و چهار رقمی کنکور سراسری 99 را به خود اختصاص دهند.

علیرضا دهقان بیان کرد: بسیاری از دانش‌آموزان سطح استان به ویژه در مناطق دورافتاده سال ها است که به دلیل کمبود فضای آموزشی به نسبت کشور با حمایت این نهاد مقدس به تحصیل می پردازند و امسال نشان دادند که این استان دارای پتانسیلی بالقوه در کسب رتبه های برتر علمی کشور است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان به تفاهم نامه با بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام) اشاره کرد و گفت: نظر به اهمیت برنامه ریزی مناسب جهت ارتقاء سطح علمی فرزندان خانواده های مورد حمایت که داوطلب شرکت در آزمون سراسری سال های 1401 و 1400 می باشند(سال آخر متوسطه دوم رشته های فنی – حرفه ای – سال آخر متوسطه دوم رشته های نظری و دانش آموزان دوازدهم سال قبل که در کنکور شرکت کردند – قبول نشده ها) به منظور فراهم نمودن مقدمات رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و موفقیت آنان در رقابت های بزرگ علمی و راهیابی به رشته های برتر و دانشگاه های تراز اول کشور و همچنین بهره مندی دانش آموزان دارای معدل 17 و بالاتر از بورسیه رایگان آزمون برنامه ای و برنامه ریزی(حضوری/آنلاین) بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام) با تأکید ویژه بر حفظ عزت نفس و کرامت دانش آموزان مورد حمایت این تعهدنامه را متقبل شده است.

وی اضافه کرد: 21 نفر از دانش آموزان تحت پوشش این نهاد مقدس توانستند رتبه‌های خوبی را در گروه های ریاضی ، تجربی و انسانی کسب کنند. که از این تعداد 11 نفر از رتبه های چهار رقمی کنکور 99 در استان را پسران و مابقی را دختران تشکیل می دهند.

شایان ذکر است؛ در راستای ارج نهادن به تلاش های نخبگان کشور و دانش آموزان مورد حمایتی که از خدمات آموزش و کنکوری بنیاد علمی آموزشی قلم چی بهره مند شدند و در کنکور سالجاری حائز رتبه زیر 5 هزار شدند ، اعطای جوایز به آنان اختصاص یافت .

تعداد بازدید : ۶۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید