جزییات خبر

چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۷۶۹۰
گزارشگر : ۹۱
معاون کمیته امداد سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

آغاز شور عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۲

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: زمان شور عاطفه ها از 22 شهریور ماه سال جاری لغایت 11 مهرماه برنامه ریزی شده اما سه روز پایانی از 9 لغایت 11 مهرماه با استقرار خودروهای اداره کل پست این استان نسبت به جمع‌آوری کمک‌های خیران و مردم نوعدوست اقدام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع  رسانی کمیته امداد، امیرحسن زاده کیخا، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرکل پست استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا به منطور رعایت پروتکل های بهداشتی امسال جشن ملی عاطفه ها تحت عنوان شور عاطفه ها برنامه ریزی شده است.

وی افزود: جمع آوری کمک و هدایای تحصیلی مردم به دانش آموزان نیازمند در سال جاری  طی پیش بینی تفاهم نامه همکاری میان این نهاد و اداره کل پست استان هدفگذاری شده تا علاوه بر مراکز نیکوکاری و ادارات این نهاد با همراهی و همکاری اداره کل پست سطح استان کمک ها و هدایای مردم شریف و فهیم جهت اهدا به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سال جاری شور عاطفه ها از 22 شهریورماه لغایت 11 مهر ماه است که در این راسا در سه روز پایانی شور عاطفه ها با هماهنگی و همکاری اداره کل پست استان و استقرار خودروهای آن مجموعه که با نصب و برچسب همبازی- هدیه ای برای بچه های ایران در میادین و خیابان های اصلی سطح استان مستقر می باشند نسبت به جمع آوری هدایا و کمک های مردمی و انتقال آن به ادارات این نهاد اقدام خواهد شد.

حسن زاده کیخا یادآور شد: امید است با همراهی و همکاری مردم خوب این استان کما فی السابق بتوانیم شرایط مناسبی برای تحصیل آینده سازان کشور عزیزمان به وجود آوریم .

وی اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل حفظ سلامت دانش آموزان عزیز در تمامی مراحل دریافت، تفکیک، بسته بندی و توزیع هدایا تاکید شده است.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۱,۰۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید