جزییات خبر

شنبه / ۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۸۵۳
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

راه اندازی 72 آشپزخانه به یاد 72 شهیدکربلا در سیستان و بلوچستان

(شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مصادف با اولین روز ماه محرم ماه عزاداری سالار شهیدان تعداد 72 آشپزخانه به یاد 72 شهید کربلا در سطح استان راه اندازی و افتتاح شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله اول رزمایش همدلی برای ایران همدل تحت عنوان اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان های مختلف این استان  برگزار و خدمات شایسته ای به نیازمندان و  خانواده‌های آسیب دیده به سبب ویروس کرونا ارایه شد.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن  ماه محرم و در راستای منویات مقام معظم رهبری و لبیک به فرامین معظم له مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان اطعام حسینی از عید غدیر خم شروع و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این رابطه جلسات تعامل و هم اندیشی با مراکز نیکوکاری، موسسات، خیریه ها، هیات های مذهبی، تکایا، مراکز فرهنگی، ائمه جمعه و جماعات، سازمان تبلیغات اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفان، نیروی  انتظامی، نیروهای جهادی و  بسیجی، ادارات، سازمانها و سایر دستگاه های اجرایی که در رزمایش ایران همدل (اطعام مهدوی) با این نهاد همکاری داشته برنامه ریزی و برای اجرای بهتر و باشکوه تر اطعام حسینی در دستور کار قرار گرفته است.

عبادی یادآور شد:  بسته های غذایی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در جمع آوری، طبخ و توزیع غذا و بسته ای ارزاق و با حفظ کرامت مددجویان میان اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

وی اظهار کرد: مصادف با اولین روز ماه محرم ماه عزاداری سالار شهیدان تعداد 72 آشپزخانه به یاد 72 شهید کربلا در سطح استان راه اندازی و افتتاح شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: ستاد رزمایش اطعام حسینی استان به گونه ای برنامه ریزی کرده که در روز اول محرم تمامی آشپزخانه ها فعال بوده و از اولین شب ماه محرم طعام گرم در بین نیازمندان و محرومان توزیع شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید