جزییات خبر

شنبه / ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۱
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۶۹۵
گزارشگر : ۹۱
رییس اداره ی کمیته امداد جزینک؛

647 مددجوی جزینک از دوره های آموزش خانواده بهره مند شدند

(شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۱۱

رییس اداره ی کمیته امداد جزینک گفت: طی سال گذشته 647نفر از خانوارهای تحت حمایت بخش جزینک در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جمال عبدالناصر بارانی، رییس اداره ی کمیته امداد جزینک گفت: آموزش گروهی 647 نفر از مددجویان تحت حمایت با هزینه بالغ بر 19 میلیون و 520 هزار تومان از سرفصل عادی و هزینه 288 هزار و 257 دتومان از سرفصل مناطق محروم در موضوعاتی همچون احکام ،اخلاق، سبک زندگی اسلامی و غیره تحت آموزش قرار گرفتند که کلاس ها در مساجد روستا های زیرمجموعه این نهاد برگزار شده است .

وی افزود:  برگزاری مراسمات مذهبی و آموزشی برای 100 خانوار برنامه ریزی شد که  50 خانوار در ایام محرم و صفر و 50 خانوار در ایام شهادت حضرت زهرا (س) از دوره های آموزشی بهره مند شدند.

رییس اداره ی کمیته امداد جزینک ادامه داد: در بحث فعالیت های برگزاری اردوهای آموزشی و تربیتی 22 نفر و در برگزاری اردوهای زیارتی 277 نفر از مددجویان تحت حمایت شرکت کردند.

بارانی یادآور شد: در زمینه آموزش گروهی خانوارهای تحت حمایت و برگزاری مراسمات مذهبی و مناسبت های ملی و مذهبی با توجه به استقبال و علاقه مددجویان شاهد رشد صعودی در این مباحث هستیم.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۹۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید