جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۰۱۹
گزارشگر : ۹۱
رییس اداره دو کمیته امداد شهرستان زاهدان؛

303 فرصت شغلی برای مددجویان زاهدان ایجاد شد

(یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۳۲

رییس اداره دو کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت: سال گذشته 303 طرح اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 371 میلیون تومان برای افراد مستعد و جویای کار تحت حمایت ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد کیخا، رییس اداره دو کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت: مسئله اشتغال برای مددجویان از اهم امور و یکی از مهمترین برنامه های این نهاد است.

وی افزود: سال گذشته 303 طرح اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 371 میلیون تومان برای افراد مستعد و جویای کار هزینه شده که منابع آن از محل تسهیلات بانکی، امدادی و صندوق توسعه ملی تامین شده است.

رییس اداره دو کمیته امداد شهرستان زاهدان با اشاره به اینکه تهیه مسکن و خانه دار شدن یکی از ضروریات برای بشر در همه ادوار است، ادامه د اد: سال گذشته با همکاری سازمان برنامه و بودجه و خیران نیکوکار 60 واحد مسکن روستایی با اعتبار 3 میلیارد تومان در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

کیخا یادآور شد: دو واحد مسکونی در بحث بهسازی و مقاوم سازی مسکن مددجویان با اعتبار بیش از 17 میلیون و 450 هزار تومان اقدم شده است.

وی اعلام کرد: در زمینه کمک به احداث و بهسازی سرویس های بهداشتی مددجویان 147 مورد با اعتبار بیش از 501 میلیون و 908 هزار تومان صورت گرفته است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید