جزییات خبر

سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۷
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۲۹۵
گزارشگر : ۸۲
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد عنوان کرد؛

استفاده از ظرفیت تشکل‌های جهادی برای گره‌گشایی از مشکلات مددجویان

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۷

مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد کشور گفت: با استفاده از ظرفیت تشکل‌های جهادی به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مددجویان و محرومان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عبدالله دارایی در نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های جهادی کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه دفتر جهادی کمیته امداد سه سال است که با مأموریت به‌کارگیری گروه‌های جهادی در برنامه‌های کمیته امداد شکل‌گرفته است؛ هدف از این اقدام را استفاده از ظرفیت تشکل‌های جهادی برای گره‌گشایی از مددجویان کمیته امداد عنوان کرد.


وی هدف از برگزاری این نشست را بازنگری در تعریف مأموریت‌های تشکل‌های جهادی کمیته امداد عنوان کرد و افزود: گرفتارترین قشر، مددجویان کمیته امداد هستند که ما باید با استفاده از ظرفیت‌ها مشکلات و خواسته‌های آن‌ها را برطرف کنیم ضمن اینکه هم‌اکنون طرح «مددکاری جهادی» با بسیج دانشجویی و قرارگاه امام حسن در دست بررسی است زیرا با توجه به حجم پرونده‌های مددجویی، نیازمند نیروی مردمی هستیم تا از این طریق بتوانیم با خانواده‌ها ارتباط برقرار کنیم و برای حل مشکلات آن‌ها تلاش کنیم.


مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد کشور بابیان اینکه هم‌اکنون گروه‌های جهادی در کل کشور در زمینه‌های عمرانی، اشتغال، تحصیلی، فرهنگی، حمایتی و... با کمیته امداد همکاری دارند؛ افزود: سیاست کمیته امداد تقویت و حمایت از گروه‌های جهادی است و نیازمند این هستیم که گروه‌های جهادی با ظرفیت مردمی به کمیته امداد و نیازمندان کمک کنند.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید