جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۲۸۸
گزارشگر : ۸۵
در یکساله 98 ؛

59 میلیارد تومان کمک حامیان طرح اکرام به ایتام و فرزندان محسنین

(دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در سال گذشته خیران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 59 میلیارد تومان به فرزندان مشمول این طرح بصورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین گیلاسی ضمن تشکر از عمل خداپسندانه و نیکوکارانه مردم در مورد تکریم ایتام و فرزندان محسنین  افزود: اکنون در سطح استان 70 هزار نیکوکار به عنوان حامی از 22 هزار فرزند یتیم و محسنین به صورت نقدی و غیر نقدی حمایت می کنند.
وی با بیان اینکه اکنون در خراسان رضوی 53 هزار فرزند شامل 43 هزار محسنین و10 هزار یتیم تحت حمایت خدمات کمیته امداد هستند، ادامه داد: در بخش محسنین که بنا به دلایلی مانند طلاق و بیماری پدر، سرپرستی خانواده را از لحاظ مادی کسی عهده دار نیست، نیاز به همراهی و مشارکت نیکوکاران داریم تا همه این فرزندان دارای حامی شوند و از حمایت نیکوکاران بهره مند شوند.
گیلاسی، میزان جذب حامی در ماه مبارک رمضان امسال را 2436 نفر دانست و درمورد حمایت از ایتام با استفاده از نرم افزار مربوطه گفت: نیکوکاران می توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir نسبت به انتخاب یک یا چند فرزند یتیم یا محسنین مورد نظر با انتخاب شهر، جنسیت (دختر، پسر)، سن و مبلغ اهدائی اقدام وکمک های خود را مستقیم به حساب ایتام ومحسنین انتخاب شده واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید