جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۵۲۶۱
گزارشگر : ۱۰۵
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران :

جذب بیش از 1191 حامی مازندرانی در ماه مبارک رمضان

(دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۱

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان امسال1191حامی نیکوکار ،حمایت مادی و معنوی 1440نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین را بر عهده گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمد سعادت ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهارداشت:آن دسته از ایتام و فرزندان محسنینی که جدیداً تحت حمایت این نهاد در آمدند و تاکنون فاقد حامی بوده اند و یا افرادی که کمترین مبلغ در هر ماه دریافت می کنند، مشمول طرح حامی یابی شدند.

وی با بیان اینکه هشت هزار و 200 نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند ، افزود: از اول اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون خیران و حامیان دو میلیارد و 400 میلیون تومان به صورت نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان طرح «سی شب سی آرزو» در فضای مجازي با حضور خیران و حامیان برگزار شد،افزود:در این طرح نیز 392 آرزو به مبلغ 602 میلیون تومان توسط حامیان وخیران برآورده شده است.

وی بیان داشت: مازندرانی های نیکوکار می توانند عدد 1را به شماره09119549930 ارسال و یا در فضای مجازی در گروه تاجران موفق که لینک آن در گروهای مجازی قرار دارد ، به این گروه ها بپیوندند و یا از طریق ekram.emdad.irدر این بخش ثبت نام کرده و همچنین می توانند به ادارات کمیته امداد شهرستان ها به حوزه اکرام مراجعه و حامی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین شوند.

 

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید