جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۱۹۶
گزارشگر : ۹۰
آمار اولیه فطریه جمع آوری شده استان مرکزی اعلام شد،

جمع آوری بیش از یک میلیاردو 600 میلیون تومان زکات فطریه تاکنون

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان از جمع‌آوری یک میلیاردو 662 میلیون و 642 هزار تومان زکات فطره و کفاره از روزه‌داران استان مرکزی تا کنون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، شاپور جلالی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی ضمن تشکر از مردم مؤمن استان گفت: امسال برای جمع‌آوری زکات فطریه روش‌های غیر حضوری و بیش از 1500 پایگاه در نظر گرفته شده بود.

وی از جمع‌آوری یک میلیاردو 662 میلیون و 642 هزار تومان زکات فطره و کفاره از روزه‌داران استان مرکزی تا کنون خبر داد.

وی تصریح کرد: از این مبلغ یک میلیاردو 118 میلیون تومان زکات فطریه عام ، 45 میلیون و 813هزار تومان سهم سادات و498 میلیون و 791 هزار تومان کفاره عمد و غیر عمد بوده است.

وی در ادامه مطرح کرد: در ماه مبارک امسال بیش از 8میلیاردو 873 میلیون تومان با کمک خیران به صورت نقدی و غیر نقدی به منظور اطعام نیازمندان هزینه شده است.

جلالی اضافه کرد: زکات فطریه جمع‌آوری‌شده مانند سنوات گذشته و بر اساس موازین شرعی در امور معیشتی، تأمین کمک‌هزینه درمان، مسکن، اشتغال، تحصیل و جهیزیه دختران خانوارهای تحت حمایت هزینه می‌شود.

وی در پایان گفت: افرادی که هنوز فطریه خود را پرداخت نکرده‌اند، می‌توانند از طریق کد دستوری#۰۸۶ *۸۸۷۷* ،شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ و یا شماره کارت6037-9918-9994-0088 فطریه خود را برای کمک به اقشار کم بضاعت پرداخت کنند.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید