جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۵۰۲۳
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

اهدای 5342 بسته موادغذایی ویژه نیازمندان از سوی آستان قدس رضوی

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۳۲

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امروز پنج هزار و 342 بسته مواد غذایی از سوی آستان قدس رضوی تحویل کمیته امداد امام (ره) خواهد شد و بین مددجویان غیرتحت پوشش این نهاد توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در مراسم اهدای سبد غذایی  از سوی آستان قدس رضوی گفت: بعد از دستور مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش گسترده مواسات در راستای تامین معیشت خانوارهای نیازمند یک رزمایش ملی در سطح کشور برگزار شد و همه دستگاه ها و مردم گرد هم آمدند.

وی افزود: در خیلی از محلات خانه ها هم پایگاهی برای اطاعت امر مقام معظم رهبری شکل گرفته است و کمک مومنانه بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا و اقشار نیازمند توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه : کمیته امداد در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل برنامه های مختلف پیش بینی کرده است تا خانوارهای مورد حمایت و نیازمندان از برکات این ماه پر خیر و برکت بهره مند شوند.

عبادی یادآور شد: باتوجه به اینکه هر سال ماه رمضان سفره های اطعام برای نیازمندان برپا شده اما امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا در قالب طرح اطعام مهدوی سبد غذایی و غذای گرم  به صورت کاملا بهداشتی درب منازل نیازمندان شناسایی شده و مددجویان تحت حمایت توزیع شده است.

وی اعلام کرد: 450 هزار پرس غذای گرم با کمک کمیته امداد، خیران، مساجد و گروه ها جهادی طبخ  و بین نیازمندان محلات و سطح استان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امروز پنج هزار و 342 بسته مواد غذایی از سوی آستان قدس رضوی تحویل کمیته امداد  امام (ره) خواهد شد و بین مددجویان غیرتحت پوشش این نهاد توزیع می شود.

وی افزود: بیش از 20 هزار سبد کالا توسط کمیته امداد امام (ره) استان سیستان و بلوچستان تهیه وبا کمک خیران توزیع شده که امید است تا پایان این ماه پرفیض و برکت این تعداد به 40 هزار بسته برسد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید