جزییات خبر

شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۹۹۵
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

توزیع 30 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام مهدوی

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 30 هزار پرس غذای گرم در ادامه طرح اطعام مهدوی بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان محلات مختلف شهرستان زاهدان در حال توزیع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش گسترده کشوری مواسات در راستای تامین معیشت خانواده های نیازمند در این ماه پرخیر و برکت و همچنین شرایط کنونی جامعه و ضرورت رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا به منظور کاهش تردد و ارتباطات اجتماعی بسته های غذای گرم به صورت کاملا بهداشتی درب منازل نیازمندان شناسایی شده و مددجویان تحت حمایت در حال توزیع است.

وی افزود: 30 هزار پرس غذای گرم با مواد اولیه خریداری شده باکیفیت با کمک گروه های جهادی و  ادارات کمیته امداد سطح شهرستان زاهدان تهیه و پخت شده و بر اساس تعداد افراد اعضای هر خانواده تحویل می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: امسال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، بسته‌های غذایی با حفظ کرامت مددجویان، با کمک هیات امنای مساجد، خیران نیکوکار، گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری  و امدادگران این نهاد میان خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان  توزیع می شود..

عبادی یادآور شد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا گسترانیدن سفره های گروهی افطار امکان پذیر نبوده و کمک ها در محلات مختلف درب منازل خانوار های نیازمند توزیع می شود.

وی اعلام کرد: همچنین به همت دفتر نماینده ولی فقیه در استان، استانداری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آستان قدس رضوی و سایر نهادها و سازمانها کمک‌های مومانه در بسیاری از مناطق استان سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

مدیرکل کمیته امداد کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای توسعه سنت حسنه اطعام و افطاری با مشارکت عموم مردم این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید