جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۹۲۰
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد اداره‌ی فنوج اعلام کرد

توزیع 4350 پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان بین نیازمندان فنوج

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۴۲

رییس کمیته امداد اداره‌ی فنوج گفت: از اولین روز ماه مبارک رمضان تاکنون، چهار هزار و 350 پرس غذای گرم و 130بسته مواد غذایی در مناطق محروم در اختیار نیازمندان و مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمدی پور، رییس کمیته امداد اداره‌ی فنوج گفت: با عنایت به پیوستن این نهاد به رزمایش همدلی_ ایران همدل برنامه های مختلفی با استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه جهت بهره مندی نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت از برکات این ماه عزیز و مبارک برنامه ریزی شده است.

وی افزود: در این راستا چهار هزار و 350 پرس غذای گرم و 130بسته مواد غذایی بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اداره ی فنوج توزیع شد و این برنامه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رییس کمیته امداد اداره‌ی فنوج  ادامه داد: غذاهای پخته شده با پروتکل های بهداشتی  بین خانواده‌های نیازمند محلات مختلف این شهر توزیع شده است.

محمدی پور یادآور شد: هماهنگی لازم با خیران و گروه های هدف جهت بهره مندی نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت از مساعدن آنها در قالب توزیع غذای گرم و سبد غذایی و توزیع درب منازل انجام شده است.

وی اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده  توزیع غذای گرم  تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و خوشبختانه روزانه غذای گرم در اختیار نیازمندان در مناطق مختلف شهر فنوج قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید