جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۹۱۸
گزارشگر : ۹۱
رییس اداره‌ی سه کمیته امداد شهرستان زاهدان؛

29120 غذای گرم بین نیازمندان شهرستان زاهدان توزیع شد

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۹:۲۹

رییس اداره‌ی سه کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت: بیش از 29 هزار و 120 پرس غذای گرم بین نیازمندان و مددجویان شهرستان زاهدان توزیع و این برنامه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حامد درویش پور، رییس اداره‌ی سه کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت: از اولین روز ماه مبارک رمضان طرح اطعام مهدوی در راستای پاسخگویی به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی "رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه" در سطح شهرستان زاهدان آغاز شد.

وی افزود: در این رابطه  تاکنون بیش از 29 هزار و 120  پرس غذای گرم بین نیازمندان و مددجویان شهرستان زاهدان توزیع و این برنامه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رییس اداره‌ی سه کمیته امداد شهرستان زاهدان ادامه داد: با هماهنگی کامل با مراکز بهداشت و درمان سطح این شهرستان،  آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری و مساجد افتتاح شد که با  رعایت پروتکل های بهداشتی پخت و بسته بندی غذا گرم انجام و با کمک امدادگران این نهاد و  گروه های جهادی توزیع صورت خواهد گرفت.

درویش پور یادآور شد: در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری  هر روزه شاهد اقدامات زیادی در راستای رفع برخی از مشکلات معیشتی، درمانی، مسکن، اشتغال، و غیره خانواده های مورد حمایت و نیازمندان مراجعه کننده به این نهاد هستیم.

وی اعلام کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا  شب ها این غذا تهیه شده  و با کمک مددکار، معتمد محل و  امام جماعت مسجد درب منازل افراد نیازمند شناسایی شده توزیع می‌‌شود.

رییس اداره‌ی سه کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت:  همچنین اطعام ایتام و نیازمندان حاشیه شهرستان زاهدان برای اولین بار توسط اداره سه کمیته امداد این شهرستان و مساجد حاشه شهر برنامه ریزی شده به طوری که هر شب یک مسجد اقدام به پخت غذا و توزیع بین مددجویان می‌کند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید