جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۹۹۲
گزارشگر : ۹۱
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی ویژه مددجویان سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۱۷

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی با عنوان « باران وحی» در دو مرحله مقدماتی و نهایی برای مددجویان تحت حمایت این استان برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دهقان، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت:  مسابقات قرآن به منظور فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش خانواده امداد با این کلام انسان ساز و نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت به شیوه نوین در بخش ها و رشته های گوناگون تحت عنوان جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی « باران وحی» برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره با هدف فراهم کردن زمینه ارتباط گروه های مختلف مددجویان با قرآن، ارتقاء عزت نفس، امید، شادکامی در پرتو انس و همنشینی با قرآن و جاری شدن مفاهیم متعالی آن در بستر زندگی افراد و شناسایی استعدادهای گوناگون قرآنی، ادبی، هنری و فراهم کردن زمینه ارتقاء آنان و معرفی به جامعه برنامه ریزی شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: جشنواره در دو مرحله مقدماتی و نهایی پیش بینی شده و نفرات برگزیده در مرحله مقدماتی به مرحله کشوری راه پیدا می کنند .

دهقان یادآور شد: مدت زمان برگزاری جشنواره در مرحله مقدماتی از فروردین تا پایان اردیبهشت ماه 99 و مرحله نهایی به شکل ویدیو کنفرانس در تیرماه 99 و آیین باشکوه اختتامیه به اذن الهی در اواخر مردادماه 99 هم زمان با دهه ولایت برگزار می شود.

وی اعلام کرد:  شرکت کنندگان می توانند فیلم‌های تهیه شده خود را در بخش های معارفی، آوایی، ادبی، هنری و غیره به حوزه فرهنگی، مددکار یا مشاور خانواده این نهاد از طریق پیام رسان های داخلی ارسال کنند.

انتهای پیام

 

 

 

 


تعداد بازدید : ۶۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید