جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۹۶۲
گزارشگر : ۹۱

کمک بیش از 695 میلیون تومانی مردم نیکوکار زاهدان به جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۵۳

رئیس کمیته امداد اداره ۲ شهرستان زاهدان زاهدان گفت: براساس آمار اولیه مردم نیکوکار شهرستان زاهدان بیش از ۶۹۵ میلیون و ۶۰۳ هزار تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کیخا، رییس کمیته امداد اداره 2 شهرستان زاهدان گفت: بر اساس آمار اولیه کمک‌های مردم شهرستان زاهدان  695 میلیون و 603 هزار تومان است.

وی افزود: این مبلغ شامل کمک‌های نقدی و غیر نقدی می باشد که عمده ی کمک‌های جمع آوری شده غیر نقدی، از جمله البسه و پوشاک و کفش بوده است.

رییس کمیته امداد اداره 2 شهرستان زاهدان با اشاره به اینکه این کمک ها در بازه زمانی کوتاه و تا قبل از تحویل سال نو به دست نیازمندان می رسد،ادامه داد:بسیاری از مردم نوعدوست توانسته اند از طریق شیوه های الکترونیکی به این جشن کمک کنند.

کیخا با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت توصیه های بهداشتی، یادآور شد:مردم عزیز می توانند کمک های خود را تحت هر عنوانی، از طریق روش های غیر حضوری، مانند سامانه پیامکی و ارسال عدد ۱به سرشماره ۸۸۷۷ برای پرداخت صدقه،کد دستور #054*8877*از طریق تلفن همراه و سایت کمیته امداد امام (ره) به نشانی www.emdad.ir اهدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: از همه ی مردم سخاوتمند، خیران،نیکوکاران و دیگر ادارات و سازمان ها که این نهاد را در کمک رسانی به نیازمندان واقعی جامعه یاری و همراهی کردند، تشکر و قدردانی می کنم.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید