جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۹۵۳
گزارشگر : ۹۱
باهدف پیشگیری بیماری کرونا

کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی به حساب مددجویان سیستان و بلوچستان واریز شد

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۰۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج و زنان باردار شیرده تحت حمایت یک میلیارد و 200 میلیون تومان در جهت تهیه محصولات بهداشتی موردنیاز شامل خرید ماسک، مواد ضدعفونی کننده به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت واریزشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا میری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شناسایی ویروس کرونا و و مشاهده علایم این بیماری در کشورهای همجوار و با عنایت به آسیب پذیر بودن تحت حمایت به ویژه سالمندان، بیماران صعب العلاج، زنان باردار شیرده به منظور پیشگیری، تشخیص بهنگام و خودمراقبتی فردی کمک هزینه بهداشتی به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت واریز شد.

وی افزود: به‌حساب خانوارهای تحت حمایت با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج و زنان باردار شیرده تحت حمایت  یک میلیارد و 200 میلیون تومان در جهت تهیه محصولات بهداشتی موردنیاز شامل خرید ماسک، مواد ضدعفونی کننده  واریزشده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: از زمان طرح این موضوع تاکنون آخرین دستورالعمل آموزشی کرونا ویروس شامل مراقبت، کنترل عفونت و مواد ضدعفونی کننده، تشخیص آزمایشگاهی، درمان و ارجاع بیماران مشکوک، محتمل و قطعی و توصیه هی سلامت به مددکاران خانواده سطح این استان ارسال تا به‌این‌ترتیب مددجویان را نسبت از خطرات احتمالی، نحوه شیوع و گستردگی این بیماری   مطلع کنند و درعین‌حال رعایت نکات بهداشتی و سلامت آنها را بررسی کنند.

میری یادآور شد: ارتقای سطح بهداشت و سلامت مددجویان  تحت حمایت از اهداف مهم کمیته‌ امداد است که در این زمینه کمک هزینه های درمانی و بهداشتی برای مددجویان پرداخت می شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱,۰۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید